1. Ana Sayfa
  2. Liste
  3. Android için en iyi 5 güvenlik yazılımı 2020

Android için en iyi 5 güvenlik yazılımı 2020

Anroid telefonlarda sıkça rastlanan virüs sorunları son zamanlarda önemli bilgilerin çalınmasına neden oldu. Bunun önüne geçmek için kullanabileceğiniz en iyi programları sizler için derledik.

kapakgüvenlik

Sizde bu kurbanların içinde bulunmayın diye size En iyi 5 Android Güvenlik Uygulamalarını göstereceğiz umarım göstereceğimi bu uygulamalar işinize yarayacaktır. İşte sizler için derlediğimiz 5 Android güvenlik uygulaması.

avg son 1 - Android için en iyi 5 güvenlik yazılımı 2020

AVG Antivirüs

AVG Antivirüs sayesinde telefonunuza yüklediğiniz oyunları dosyalardaki virüsleri anında tanımlar ve siler bu sayede telefonunuz güvenli bir hale gelir. Tabii ki sadece bu kadar değil ‘’Anroid’te Cihaz Yavaşlama’’ sorununuzuda ortadan kaldırmış oluyor bu sayede telefonunuz hem hızlı hemde güvenli oluyor.

cclogo 1 - Android için en iyi 5 güvenlik yazılımı 2020

CCleaner

CCleaner sizi büyük bir dertten kurtarabilecek kaliteli bir uygulamadır. CCleaner ile telefonunuzdaki gereksiz dosyaları,çerezleri vb kullanılmayan içerikleri siler ve size boş bir alan kazandırır bu sayede artık ‘’Telefonunuzda yeterli alan yok.’’ Sıkıntısından kurtulmuş olursunuz.

Peki bu kadar mı ? Hayır. CCleaner aynı zamanda telefonunuzdaki tehlikeli yazılımları silip veya hataları düzelterek yardımınıza yetişiyor.

kasperskyson 1024x491 - Android için en iyi 5 güvenlik yazılımı 2020

Kaspersky Internet Security

Çoğu bilgisayar kullanıcılarının kullandığı Kaspersky Internet Security mobildede mevcut Kaspersky Internet Security sayesinde telefonunuzdaki virüs,spyare,trojan gibi tehlikeli yazılımları kaldırmaya yarar ve telefonunuza oldukça iyi bir rahatlama sağlar.

Peki bu kadar mı ? Tabii ki de hayır Kaspersky Internet Security sayesinde telefonunuz kaybolursa GPS üzerinden ‘’Anti-Theft’’ özelliğini kullanarak cihazınıza bulabilirsiniz.

notroot - Android için en iyi 5 güvenlik yazılımı 2020

NoRoot Firewall

NoRoot Firewall adından da duyduğunuz gibi Root atılmış telefonların yardımına koşuyor. Çoğu Android kullanıcısı farklı birkaç özelliğe erişebilmek için root atmaktadır fakat düşünmedikleri bir nokta var peki root attıkları programlar arkaplanda neler yapıyor ? Bilgileriniz güvende mi ?

gibi sorunları düşünmüyorlar. İnsanların bu düşüncesizliğine NoRoot Firewall koşuyor. NoRoot Firewall  arkaplandaki tehlikeli root yazılımlarının önüne geçiyor bu sayede telefonunuzu bir tık daha korunaklı yapıyor.

avastson - Android için en iyi 5 güvenlik yazılımı 2020

Avast Mobile Security

Bu isim size tanıdık mı geliyor ? Evet tekrardan genellikle bilgisayarlarda kullanılan Avas Mobile Security’nin mobil versiyonuda mevcut tıpkı bilgisayardaki gibi telefonunuzdaki virüslerden sizi koruyup tehlikeli virüs yazılımlarını kaldırıyor bu sayede telefonunuzu güvenli bir hale getiriyor.

Umarım bu makaleden sonra telefonunuz güvenli bir hale gelimitşir ve umuyorum ki makaleyi beğendiniz farklı bir makalede görüşmek üzere Hoşçakalın.

Yorum Yap

Yorum Yap