İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Uygulamalar
  3. En iyi mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları!
Trendlerdeki Yazı

En iyi mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları!

Sizler için androidde bulunan en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını derledik.

fotoğraf düzenleme

Eminim ki çoğumuzun Instagram hesabı vardır, ve çoğu ünlü gibi hepimiz Instagram’a profesyonel kalitede fotoğraflar yüklemek istiyoruz ama bazen gerekli ekipmanlarımız olmadan bu tarz fotoğraflar çekemiyoruz. Peki size profesyonel bir kameranız olmadan sadece telefon ile profesyonel fotoğraflar çekip düzenleyebileceğinizi söylersem?
Evet bu mümkün peki nasıl mı? Günümüz çağında teknoloji o kadar gelişti ki nerdeyse her şey bir telefona sığdırıldı. Bu sığdırılan şeylerden biride fotoğraflarınızı düzenlemenize yardımcı olacak mobil uygulamalar. Bu arada size güzel bir haberim daha var bu uygulamalar hem iOS Hem Android sürümünü destekleyen uygulamalardır.
Peki bu uygulamaların ne kadar işe yaradığını merak ediyor musun ? Hemen alttaki fotoğrafa bak ve farkı gör!

Evet senin de gördüğün gibi baya kaliteli işlerin çıkaracağı bu programlar senin de işine yarayacak.
İstersen hemen uygulamalarımıza geçelim.

788px Adobe Photoshop Lightroom CC logo.svg  - En iyi mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları!

1-Adobe Lightroom CC

Bu programı çoğunuz bilgisayar programı olarak tanıyorsunuzdur. Tabi ki Lihgtroom’u telefon uygulaması olarak kullanabilirsiniz.Peki bu Lightroom ile neler yapılabilir merak ediyor musun ?

Evet baya kaliteli değil mi ? Adobe Lightroom’u ücretsiz olarak hem AppStore hem de Google Play Store ‘dan indirebilirsiniz fakat daha kaliteli temalarını istiyorsanız ek bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz.

photoshopmix - En iyi mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları!

2-Photoshop Mix

Photoshop’u bilmeyen yoktur. Photoshop ile hayallerinizin sınırı yoktur Photoshop size yeni bir dünya verip o dünyayı tasarlamanızı ister o derecede kaliteli bir programdır.Peki mobildede böyle mi ? Bilgisayardaki gibi olmasa da emin olabilirsiniz ki mobilde de aynı şeyleri yapabilirsiniz aşağıdaki fotoğrafa bakarak neler yapabileceğinizi öğrenin.

vsco 805  - En iyi mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları!

3-VSCO

VSCO, son zamanlarda oldukça beğenilen programlardan biri VSCO ile farklı farklı filtreler ile fotoğraflarınızı daha kaliteli ve daha güzel yapabilirsiniz. Bu uygulamayı da hem AppStore hem Google Play Store’da ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Neler yapılabildiğini aşağıdaki fotoğraftan öğrenebilirsin.

snapseed android - En iyi mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları!

4-Snapseed

Snapseed’i muhtemelen kullanan arkadaşlarınızdan görmüşsünüzdür. Peki ya siz denediniz mi bu programı ? Snapseed aynı şekilde farklı farklı filtreler kullanarak fotoğraflarınızı daha da kaliteli hale getirip paylaşabileceğiniz bir uygulamadır. Fakat Snapseed’in bir farklı özelliği iste çoğumuzun profil fotoğrafı derdine derman oluyor. Eminim ki çoğunuzun çok beğendiği fotoğrafı profil fotoğrafı yaparken ya fotoğraf sığmaz yada aşırı büyük gözükür. Snapseed sizin seçtiğiniz o fotoğrafın çevresini beyaz çerçeve yaparak profil fotoğrafınızın tamamını kullanmanızı sağlar.

246x0w - En iyi mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları!

5-Foodie

Foodie, güzel bir manzaranızı, selfie’nizi ve aklınıza gelebilecek bütün fotoğraflarınızı özel filtreleriyle güzelleştiren bir uygulamadır. Foodie sayesinde fotoğraflarınız daha dikkat çekici ve daha profesyonel olur farkları aşağıdaki görsellerden görebilirsiniz.

IMG 2882 1 - En iyi mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları!

6-Glitché

Glitché, fotoğraflarınıza glitch effecti veren kaliteli bir uygulamadır. Glitché sayesinde fotoğraflarınıza glitch effecti katıp Tumblr fotoğrafları yapabileceksiniz.

indir - En iyi mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları!

7-EyeEm 

EyeEm,fotoğraflarınıza filmlerdeki effectleri verip fotoğraflarınızı tıpkı bir filmden alınmış gibi editleyebileceğiniz bir uygulamadır. Örnek çalışmaları aşağıdaki görselden görebilirsin

Evet artık sende bu uygulamaları kullanarak sizde Instagram’a Facebook’a vb. sosyal medya uygulamalarında fotoğraflar paylaşabileceksiniz. Umarım makaleyi beğendiniz başka bir makale’de görüşmek üzere Hoşça kal.

Yorum Yap

Yorum Yap