İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Etkileyici Kamera Performansı: Xiaomi mi 10

Etkileyici Kamera Performansı: Xiaomi mi 10

Etkileyici kamera performansına sahip olan Xiaomi mi 10 cihaz alınır mı? Detaylar neler? Çıkış tarihi ne zaman? gibi sorulara cevap aradık.

xiaomi mi 10

Günümüz teknolojisi içinde ellerimizden düşmeyen telefonların mağazada alım sırasında birçok özelliğine dikkat etmemizin yanı sıra en çok dikkatimizi çekenlerden biri kamera performansıdır. Tam da bu konuda çok iyi olduğu konuşulan ve şubat ayında satışa sunulacak olan Xiaomi mi 10 markasından biraz bahsedelim.

Geçen senelerde karşımıza Mi Note 10 olarak çıkan kamera açısından 108 megapiksellik telefon markası Xiaomi, bu sene karşımıza Mi 10’da da 108 megapiksellik kamerası ile karşımıza geliyor. Şubat ayında karşımıza geleceği söylenen Xiaomi Mi 10’un zoom yeteneğinin yüksek bir yerden çekilerek gösterildiği fotoğrafın zoom yeteneği oldukça güzel görünüyor.

Mi 10 ve Mi 10 Pro’nun bir lansman etkinliğinde gösterime çıkacağı söyleniyor. İki modeli de karşımıza çıkacak olan Xiaomi , karşımıza çıkaracak olduğu iki cihazın da 108 megapiksellik kameraya sahip olacağı söyleniyor. Geçmişten günümüze en güçlü kamera olarak Mi 10 Pro’nun kamerada yüksek birkaç adet daha lense yer verileceği konuşuluyor.

Xiaomi 10 ve Xiaomi 10 Pro hakkında 108 megapiksel olduğu ve toplamda dört arka kamerasının bulunduğunun söylenmesi yanı sıra ikincil kameranın biraz daha farklı olacağı tahminlerinde de bulunuluyor. Tüm bunların dışında son zamanlarda Çin’de bulunmakta olan corono virüsünden Xiaomi Mi 10 sevkiyatının da etkilenmesiyle birlikte çevrim içi yollarla piyasaya sürüleceği ve 13-14 şubat tarihleri arasında çevrim içi yollarla satışa sunulacağı duyuruldu.

Yorum Yap

Yorum Yap