1. Ana Sayfa
  2. İnceleme
  3. Xiaomi Mi 9T telefonu alınır mı? Xiaomi Mi 9T incelemesi ve teknik özellikleri
Trendlerdeki Yazı

Xiaomi Mi 9T telefonu alınır mı? Xiaomi Mi 9T incelemesi ve teknik özellikleri

Xiaomi Mi 9T akıllı telefonunu androiddestek.net ekibi olarak inceleyecek ve “alınır mı?” sorusunun yanıtını arayacağız.

xiaomi mi 9t

Dünyanın en büyük ihracat yapan elektronik şirketlerinden Xiaomi markası teknoloji alanında ki çalışmalarına devam ediyor. Son olarak şirketin en çok beğenilen cihazlarından birisi olan Xiaomi Mi 9T akıllı telefonunu androiddestek.net ekibi olarak inceleyecek ve “alınır mı?” sorusunun yanıtını arayacağız.

Çinli teknoloji devi olan Xiaomi markası en önem verdiği akıllı telefon cihazlarından birisi olan Mi 9T ürünü için ek güncelleme ve kampanya çalışmalarına devam etmekte. Türkiye de yer alan mağazalarına yoğun ilginin devam etmesinin beraberinde yaptıkları kampanyalar ile Türkiye pazarına verdikleri önemi de göstermektedir. Peki Xiaomi Mi 9T telefonu alınır mı? Mi 9T teknik özellikleri..

Mi 9T akıllı telefonunu eline alan her müşterinin ilk olarak gözüne 6.39 inçlik ekranı çarpmaktadır. Xiaomi yeni cihazında Full HD ekranına büyük önem vermiş durumda. Kullanıcılar cihazın FHD özelliğinden yararlanabilecekler. Çinli teknoloji devi Mi 9T cihazında Qualcomm Snapdragon 730 işlemcisini kullanmakta. Telefonun RAM özelliklerinde ise 6GB veya 8GB yer almaktadır. Depolama alanlarında ise 64GB ve 128GB kapasiteli iki cihazı göze çarpıyor. Bu noktada Çinli teknoloji devi en büyük rakiplerinden birisi olan Apple markasına da büyük bir çalım attığını söylemek gerekiyor. Apple şirketi bir çok yeni iPhone telefon modellerinde düşük depolama alanlı ürünlerini satışa çıkarması ile büyük tepki çekmişti.

Xiaomi markası Türkiye de gördüğü yüksek değer ile birlikte en çok satılan telefon markalarından birisi olarak son zamanlarda belirdi. Bu noktada fiyat performans dengesinde telefon arayan potansiyel müşteriler için Xiaomi markasının Mi 9T cihazı kesinlikle alınabilir.

8.8110
8.8
Xiaomi Mi 9T

  • Depolama 10
  • Fiyat 8
  • Hız 8
  • Kamera 9
Yorum Yap

Yorum Yap